Marka Hikayesi

Anasayfa      Marka Hikayesi

Marka Hikayesi

INNOVA Kozmetik hem kozmetik sektörü için hem de bir marka olarak marka fun’ları arasında beğenilen-sevilen bir marka olarak efsane bir markadır.

INNOVA müşterileri ne istediğini bilen, bilinçli, özgüveni yüksek, dış görünüşüne önem veren ve yüz bakımında en iyilerle çalışmanın ne demek olduğunu derinden deneyimlemiş kadınlardır. INNOVA markasının “uzmanlık gücüne” yürekten inanırlar.

Doğru bir cilt bakımının ilk aşaması, cildi derinlemesine temizlemektir. Yüz temizleme jelleri, göz makyaj temizleyicileri, süt veya köpükle derinlemesine temizlenen cilt, ardından tonik uygulamasıyla gündüz veya gece bakımına hazırlanır. INNOVA’nın harika ürünleri tam da bu noktada uzman güçlerini ortaya koyarlar.  Mask Beautenova, Hydrafoam OS, T.Fresh, T.Mild, Aha Tonik, Claril, Wash Gel, Peeling, E.D.Phase, İnnofade Tonic, İnnofade Cream, Aqua Moist ürünlerinin “benzersiz” bakım kürleriyle INNOVA marka funlarıyla yeniden buluşuyor.

Marka özünü besleyen iki ana damar markanın hayat enerjisini oluşturmaktadır. “Güç ve güzellik” Marka ilk elde güç ve güzelliğini kutup Yıldızı simgesinde anlamını ve yerleşim koordinatlarını bulan kavramlarının değişken enerjili özel bir bileşiminden almaktadır.

LİDERLİK
DENGE
GÜVEN
YENİLİKÇİLİK
Marka, güzellik yönünü yer yüzünün en güzel ve saf sevgi enerjili çiçek özlerinden… gökyüzünde de Nova yıldızlar sisteminin baskın liderliği temel olmak üzere  “yenilikçi ve yenileyici” enerjisinden almaktadır.  İsim kökünde var olan “yenileyici” kavramı markayı her durumda özel kılan “neden”dir .

İnnovate
İnnovation
İnnovational
İnnovative
İnnovator
“Yıldız Işıltısı”, “Yıldız Parlaması” Ya da “Yıldızların Göz Kırpması” anlamına gelen “ışıltılar” da markanın karakter ve kişiliğine sinmiş özel bir güç ve güzellik gösterisini sembolize eder.

INNOVA Markasının içinde özellikle çiçek özlerinde var olan tamamen yenilikçi ve yenileyici doğal yapının ve ekstra onarıcı mineral yapısının alt bileşenleri de başlıca 4 kavramsal açılımda marka özünde temsil edilmektedir:

İlham Veren
Tutkulu
Sofistike
Enerjik
INNOVA markasını efsane ve özel yapan da zaten bu kavramsal ve düşünsel arka plan ve kesinlikle kullananları sonuçları ve performansı ile etkileyen marka hikayesidir.

INNOVA çiçek özlerinden ve yıldız ışıltısından gelen anlam zenginliği ile yeniden sektör sahnesinde başrolü almaya ve bu rolü başarıyla temsil etmeye  -hem de bir LoveMark olarak- adaydır.