Hakkımızda

Anasayfa      Hakkımızda

Hakkımızda

Çalışanlar

İnovatif ve yenilikçi
Kişisel bakım ürünlerini Türk tüketicisiyle buluşturmak ve yer aldığı pazarda tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ürünler sunmak amacıyla kurulan INNOVA Kozmetik üretici kimliğiyle Türkiye’de sektöre değer katmayı ve Türk kozmetik sektörünü uluslararası alanda da başarılı bir şekilde temsil etmeyi amaçlamıştır.

 

Innova
Müşterileri tarafından bilinen ve sevilen özellikle yüz ve cilt bakım ürünleri serilerinde geniş ve zengin ürün yelpazaesi ile güçlü bir sektör tecrübesine sahip güçlü ve güzel bir markadır.

 

Marka
Çağın ve trendlerin değişen gereksinimlerine yönelik ürün geliştirme faaliyetlerini durmaksızın sürdürmekte değişen tüketici ihtiyaçlarına çözüm bulmaya çalışmakta ve yenilikçi ürünleri sürekli şekilde müşterilerine sunmaktadır.

 

Efsane marka
Yeniden sektöre yönelik çalışmalarında ilk etapta zincir mağazalar bünyesindeki raflarda kendine özel yerini almak hedfindedir. Bu hedefin ilk açılımı olarak da 36 TSHOP mağazası içinde ye alan Cilt Bakımı raflarında yerini almıştır. Bu konuda Türkiye’de  marka bilincini oluşturmuş ulusal ve uluslararası sektör oyuncularının zincir mağazaları raflarında da yer almak yine markanın hedefleri arasındadır.

 

Şeffaf bir yönetsel yapıya sahip INNOVA
Kurumsal politika olarak sürekli değişim ve gelişimi hedeflemiş ve her zaman inovatif yaratıcılıkta bir adım önde olmayı amaçlamıştır. Tüm çalışanlarıyla, işbirliği içerisinde olduğu tedarikçi, iş ortakları ve müşterilerine kazandırarak büyüyen, topluma, ekonomiye ve çevreye faydalı bir kuruluş olarak Innova Kozmetik yoluna bu doğrultuda devam etmektedir.

 

2017 yılı itibariyla yeni yönetsel bir vizyonla
Üretim ve markalaşma konusunda çalışmalarına, yeniden ve farklı bir bakış açısıyla başlayan INNOVA,  farklı ve yenilikçi ürün ve pazarlama aktiviteleri ile düzenli Pazar araştırmaları yaparak dünya markaları ile rekabet eden bir marka olmayı hedeflemiştir.

 

Marka
Hem reel zincir mağazalar bünyesinde, hem sanal mağazacılıkta, hem etkili ulusal bayilik kanallarında ve uluslararası zincir mağazalar bünyesinde yer alarak pazar geliştirmek hedefindedir.  Genç ve dinamik ekibiyle müşterilerine en iyi kaliteyi en uygun fiyata tüketicilerine ulaştırmak markanın gelişimde ortaya koyduğu stratejik yaklaşımı oluşturmaktadır.