Yüzünüz markanızdır

Anasayfa      Blog      Yüzünüz markanızdır

Yüzünüz markanızdır

25
TEM 2018
Kategori: Yüz Bakımı

Yüzünüz markanızdır

Yüzünüz markanızdır

Cilt bakım rutinlerini tam zamanında, en ideal marka ve ürünleri ile, en doğru tarzda uygulamalarla yaparak yüzünüzü tüm güzelliği ile hayatta çok iyi yönetmelisiniz. Cildimiz vücut organlarımız içinde bize güzelliğimizi, sağlığımızı ve ideal görünüm algımızı armağan eden en değerli hazinelerin başında gelir. Yüzümüz benzersizdir. Dünya üzerinde sadece yüzünüz size aittir. Tektir ve benzersiz yaratılıştadır. Sadece bu bilginin ışığında diyebiliriz ve iddia edebiliriz ki özgün ve tek bir yüz görüntüsü taşıdığınız için siz aslında “doğuştan bir markasınız.”

Yüzünüz mimikleriyle iletişim üretir

Yüzünüz markanızdır. Çünkü benzersiz özelliklerde ve benzersiz bir görünümde. Sadece size ait. Sizi yansıtıyor. Bir barometre gibi içsel olarak hissettiğiniz duyguları yansıtıyor. Daha kolay ve rahat iletişim için size sahip olduğu göz, ağız, dudak yapısının mimik oluşturma efektleriyle size yardımcı oluyor. O halde yüzümüze ve yüz cildimize her halükarda en yüksek özeni göstermek de bizim cildimize karşı en temel sorumluluk olmaktadır. Ne yapmak lazım?

Yüzünüz markanızdır. Sadece bu bilinç ve bu sebeple yüzünüze doğru zamanda, doğru şekilde, doğru marka ve ürün yelpazesiyle yüz cildimize hak ettiği sağlıklı bakım kürlerini yapmalıyız. Yapmalıyız ki cildimiz bize kat be kat fazlasıyla dönsün.

 

Yüz bakımı ve mutlu gelecek ilişkisi

Cilt bakımınız konusunda cildinizin bakımı, korunması, desteklenmesi, negatif etkilerin önlenmesi, ona canlılık ve hayatiyet kazandırılması, görünümünün enerjik kılınması adına yaptığınız her şey bir şekilde aslında sizin kendi geleceğinizin güzelliğine yaptığınız olumlu içerikli katkılardır.

 

Yüz bakım rutini hangi faydaları üretir?

Doğal yaşlanma etkileri önlenecek

Cildiniz daha enerjik görünecek.

Cildinizdeki tazelik hissini daha derinden ve etkili hissedebilecek

İş ve özel hayatınızdaki sevdiklerinizin ve arkadaşlarınızın cildinizle olan özel dostluğunuz nedeniyle size bakış açıları olumlu anlamda çok çok değişecek.

Kendinizi zaman içinde sadece bu konudaki önem derecelendirmeniz ve pozitif aksiyonlarınız sebebiyle daha çok seveceksiniz ve öözgüveninizde gözle görülür şekilde artışlar olacak.

Sizdeki bu özgüven artışı işe, hayata, ilişkilerinize ve gündelik iletişimlerinize yansıyacak.

Kendinizi daha mutlu, kendinizle barışık ve insanlara karşı daha yakın bulacaksınız.

Sizce de tüm bu insanın hayatını güzelleyen bu oluşumlar iyi, güzel ve faydalı değil mi?

 

Evet mi dediniz? Tabii ya. Neden evet demeyesiniz ki? Tüm bunlar asında bir çok insanın ulaşmak istediği, içinde var olmak ve üzerine bir hayat kurmak istediği en temel insan düşleri. Bu düşlere sadece bedeninizle olumlu anlamda ilişkiler kurduğunuzda, yüzünüzü kişisel markanız olarak görüp bir markaya hangi özenle bakmanız gerekiyorsa ve siz de o şekilde bakıyorsanız sonuçlara neden size kat be kat “değerle” dönmesin ki?

 

Bu dünya etki-tepki sosyal kuralı üzerinde çalışır. Siz  kişisel bakımınıza, yüz görünümünüze, yüz görünümünüzün doğallığına, makyajına, diğer vücut cilt bakım rutinlerinize gerekli özeni gösterdiğinizde bu size sosyal, psikolojik, davranışsal, iletişimsel vb her alanda ekstra avantajlar olarak geri dönecektir.

 

Sonuç mu? Çok açık: “Sadece siz isterseniz, gönülden isterseniz mutluluk size, sizden daha yakın olacaktır.”

 

INNOVA / Mutluluk Terapisi Yazıları