Mutlu ve Güzel Bir Yüz İçin Tüyolar

Anasayfa      Blog      Mutlu ve Güzel Bir Yüz İçin Tüyolar

Mutlu ve Güzel Bir Yüz İçin Tüyolar

26
HAZ 2018
Kategori: Mutluluk / Hayat

Mutlu ve Güzel Bir Yüz İçin Tüyolar

Mutlu Bir Yüz Bir Başarı sırrıdır

Mutlu ve güzel bir yüz hiç şüphesiz yaşamın en büyük sihirlerinden birisi. Başarılı ve doyumlu bir hayat için bu sihri kullanmak gerekir.

Mutlu ve güzel bir yüz için yaşamın bir çok sırrı var. Mutlu ve güzel bir yaşamın bu sırlarını bilmek genç, güzel ve enerjik bir görünüme sahip olmak için de çok özel ve önemli faydalar üretir.

Mutluluk bir tercihtir.

Mutlu bir hayat yaşamak için mutlu olmanın ve kendini mutlu hayat içinde mutlu kılmanın yol ve yöntemlerini hem iyi bilmek hem de bu öz bilgileri sürekli ve şaşmaz şekilde hayat içinde uygulamak gerekir.

İnsanın yüz enerjisi, yüz enerjisinin ışıl ışıl, taze ve enerjik olması hem kendi için hem de çevresindeki insanlar için çok önemli bir kişisel özelliktir. Gülümseyen bir yüz, canlı bir cilt güzelliği, hayata pozitif bakan bir içsel enerji ve onun yüze yansıması başarılı ve doyumlu bir yaşam sürmek için benzersiz şekilde keyiflidir.

 

Mutluluk yüzünüze enerji ve zindelik taşır

Hayatta mutlu olmak, mutlu ve güzel bir yüz ile insanların ilgisini çekmek ve mutluluğu enerjik görünümlü cildimiz üzerinden yansıtmak için yaşam koşullarınızı, hareketlerinizi, konuşmanızı, kahve içmek veya yemek yeme gibi davranışlarınızı tek tek gözden geçirip her birini kendi zaman çizelgeniz içinde yeniden formatlayabilirsiniz. En değerli zaman parçası “an”dır. Anın içinde mutlu olmak için geçmiş ya da gelecek değil, şimdiki zamanı en güçlü şekilde yaşamak gerekir.

 

Bir hayaliniz varsa mutluluklar size daha yakındır

Hayal kurmak, bir hayalin peşinden gitmek, geleceğe doğru güçlü umutlarla bağlanmak ve bağlı olmak, sabah sizi sıcak yatağınızdan kaldıracak hatta yatağınızdan fırlatacak denli güçlü bir fikri hayata geçirmek isteği taşımak…İşte bunlar ve bu güzel hayal taşıyıcılığı size zinde enerjik kılar. Bedeninizi olumlu bir enerji kütlesiyle pozitif ve mutlu bir gerilim içinde tutar. Bu harika duygular sizi, cildinizi ve genel olarak bedeninizi durağanlıktan kaynaklanan yaşlanma etkilerine karşı koruyucu hormonları faal tutar. Hem zihinsel aktivasyon hem de bedensel aktivasyon cilt enerjinizi çok yükseltir.

 

Yenilikçi kişilik de bir mutluluk kaynağıdır

Yeniliklere açık olmak, kendini sürekli yenilemek, yenilenmenin gücüyle düşünmek, iş yapmak, değer üretmek de yine cilde enerji ve mutluluk taşıyan kişisel etkinliklerin başında gelir. Her yeniliğin beraberinde zorluklar ve kolaylıklar getirebileceği de  göz önünde tutulduğunda bunlara karşı hazırlıklı olmak vücut içi hormon aktivasyonunu dinamik bir çizgide tutar. Bu aktivasyon hiç şüphesiz cilt yaşlanmasına karşı içsel bir bariyer oluşturur. Cilt hücrelerini doğal olarak tazeler.

 

İyi insan olmak çabası “mutlandırır”

Hayat içindeki rollerinizi de harika şekilde uyguladığınızda ne olur dersiniz. Mutluluk ve kişisel enerji üzerinizden ve yakın çevrenizden hiç eksik olmaz. Çevrenizde doğal şekilde oluşan iletişim enerjisi harikulade bir yenileyici ve mutlandırıcı olarak size hayatınızda pozitif destek olur. Hayatınızda iyi bir eş, iyi bir anne, iyi bir çalışan veya iyi bir öğrenci  ya da en geneliyle iyi bir insan olmaya olmaya gayret ettiğinizde bu “iyilik hali” ve iyi düşünceler mutluluk enerjisi olarak size katlanarak geri dönecektir.

 

Kendinize zaman ayırmak mutluluk çağırır

İstediğiniz her şey sizin elinizde. Sizin irade gücünüzde. Sizin uygulama becerileriniz içinde saklı. Kişisel başarılarınızın en temel kahramanı her zaman için sizsiniz. O yüzden siz çok değerlisiniz. Ve bu basit sebeple bile zaman zaman bu en değerli öz varlığınıza yani kendinize ve öz kişiliğinize de zaman ayıracak kadar değerlisiniz. Lütfen hayat süreçleri ve akışı içinde kişisel yaşam serüveninize küçük küçük “esler” verin. Her “es” içinde yaşamınızın gidişatını minil minik gözden geçirin ve daha iyisi için değerlendirmelerde bulunun. Bu duruşlar size mutluluğun kaynaklarını daha iyi görmenizde inanılmaz şekilde yardımcı olacaktır.

 

Gülümsemek en doğal ve en güzel mutluluk çoklayıcıdır

Dünya üzerindeki en önemli kişi sizsiniz. Bol bol gülümseyin; kendinizi sevin; kendinizin ve öz değerlerinizin farkında olun. Hayatı rastgele ve gelişigüzel değil farkında olarak yaşayın. Sevin. Spor yapın. Kaliteli insan ilişkileri kurun. Doğayla daha fazla iç içe olun. Nefes almanın gücünü ve güzelliğini her zaman için hayatınıza dahi edin. Mutluluğu her neredeyse arayın ve bulun. Mutluluksuz asla iş yapmayın.

 

Mutlu bir görünüm cildinizi ışıl ışıl gösterir

Mutluluk size, cildinize, çevrenize en büyük güzellik etkisini sağlayacaktır. Sahip olduğunuz tüm hayallerin içine bir miktar mutluluk hormonu karıştırdığınızda bu hormon içinizden dışınıza doğru kendiliğinden ve sıra dizi halinde mutluluk üretmeye devam edecektir.

 

Mutlu ve güzel bir yüz için efsane marka: INNOVA

Son olarak yüzünüze mutluluğu daha hızlı almak istiyorsanız yüz cildi bakım rutinlerinizi de asla ve asla ihmal etmemeniz gerekir. Yüz bakım temizleme köpüklerinizle, yüz bakım kremlerinizle ve en çok sevdiğiniz efsane kişisel bakım markanız: INNOVA cilt bakım ailesiyle kendinize öz bakım yaparak mutluluğunuzun dozunu tüm zamanlarda maksimum kılabilirsiniz.

Motto zaten sizi mutluluğa çağırıyor: Mutlu ve güzel bir yüz senin elinde. Güzel bak cildine ve güzel bak yüzüne.

Güzel ve mutlu bir hayat sizlerle olsun.

 

Mutluluk Terapisi Yazıları