INNOVA,Gentle Face Scrup temizleyici peeling ürünü ile yanınızda…

Anasayfa      Blog      INNOVA,Gentle Face Scrup temizleyici peeling ürünü ile yanınızda…

INNOVA,Gentle Face Scrup temizleyici peeling ürünü ile yanınızda…


Kategori: Cilt Bakımı

INNOVA,Gentle Face Scrup temizleyici peeling ürünü ile  yanınızda…

PEELING

Vücudumuzdaki tüm hücreler gibi cilt hücreleri de kendisini yenilemektedir. İsveç’te yapılan bir bilimsel araştırma, cilt hücrelerinin iki haftada bir kendini yenilediğini ortaya koymuştur. Ancak günümüzde büyük şehirlerde çevresel kirlilik sorunlarına maruz kalarak yaşayan kişilerde ise hücre yenilenme süresi 28 güne ve hatta ilerleyen yaş faktörü ile birlikte 50 güne kadar çıkabilmektedir.

Özellikle mevsim geçişlerinde cilt hücrelerinin yenilenme süreci yavaşlayabilir. Bu durumda ölü hücreler cilt yüzeyinde daha uzun süre kalmaktadır. Ölü hücrelerin varlığı yeni hücrelerin oluşmasını engellerken cildin mat ve solgun görünmesine neden olur.

Cildin daha genç ve ışıltılı görünmesi için en azı haftada iki kere olmak üzere ölü hücrelerden arındırılması gereklidir.

Peeling uygulaması cildinizi ölü hücrelerden arındırarak daha pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlar. Aydınlık ve taze bir cilt üzerinde makyaj uygulamalarında daha kusursuz sonuçlar verir. Ayrıca kullandığınız cilt kozmetiklerinin cilde daha kolay nüfuz etmesini sağlar.

Haftada bir ya da iki kez duş sonrasında uygulayacağınız peeling ölü hücrelerden kurtulmanın en etkili yoludur. Peelinginizi  göz ve dudak çevresi hariç tüm cilde, dairesel hareketler ile masaj yaparak uygulayın ve bol ılık su ile durulayın.

Bu işlemi evinizde kolayca yapabilmeniz efsane marka İNNOVA ; Gentle Face Scrup temizleyici peeling ürünü ile  yanınızda….

Işıldayan  bir cildin ilk adımı için sizde Gentle Face Scrup’u deneyin.

Gentle Face Scrup, cildinizi ölü hücrelerden mükemmel bir şekilde arındırırken,

İçeriğindeki bambu ve yaban mersini extractları ile cilt gözeneklerini sıkılaştırır, canlı hücrelerin oluşumunu destekler. Antiseptik özelliği ve ince granül yapısı ile hassas ciltlerde bile rahatlıkla uygulanabilecek özelliktedir. Hafta da bir ya da iki kez düzenli kullanıldığında cildinizdeki gençlik ışıltısını sizde hissedeceksiniz.

Hemen denemek için internet sitemizi ziyaret ederek, Gentle Face Scrup’a sahip olabilirsiniz.