Göz Çevresinde ışık dolgusu etkisi Innova ile mümkün

Anasayfa      Blog      Göz Çevresinde ışık dolgusu etkisi Innova ile mümkün

Göz Çevresinde ışık dolgusu etkisi Innova ile mümkün


Kategori: Yüz Bakımı

Göz Çevresinde ışık dolgusu etkisi Innova ile mümkün

Göz Çevresinde ışık dolgusu etkisi innova ile mümkün

Göz çevresi cildin en hassas bölgesidir. Yaşlanma belirtileri sebebiyle ciltteki hyorülanik asit ve kollagenin kaybedilmesi, yaşadığımız yoğun hayatın kaçınılmaz sonuçları stres ve yorgunluk göz altlarında torbalanma, şişlik, kırışıklara neden olmaktadır. Çevresel faktörlerden bu kadar çabuk etkilenen göz çevremizin hassas cilt dokusunu güçlendirmek ve göz çevremizde ışık dolgusu etkisi yaratmak için innova nın gel contour plus ürünü tam size göre….

Düzenli kullanıldığında benzersiz bir etki elde edebileceğiniz innova gel contour plus ile göz çevrenizi aydınlık ve genç görünüme kavuşturmak, ışık dolgusu etkisi yaratmak mümkün.

Ciltteki bir tür lifli protein olan kollagenin yaş faktörü ile azalması halinde cildin esnek yapısı kaybolur ve kırışıklıklar meydana gelmeye başlar. Hyrulonic asit ise ciltte bulunan bir su tutma molekülüdür. Cillteki Hyrulonic asit molekülünün azalması cildin nem kaybetmesine neden olur.   

İnnova gel contour plus içeriğindeki etken maddeler ile hyarulonic asit moleküllerini canlandırarak cildin nem tutma özelliğini arttırır. Göz çevresindeki hassas cilt yapısını korur ve ciltte doğal sıkılaşma sağlar.

İnnova gel contout plus içeriği;

Glikoproteinler, hücre zarı yapısına dahil olarak, cildin oksijen ihtiyacını karşılar.

Fibrositler, ciltteki genç hücrelerin oluşumunu destekler ve nem kaybını önler.

Regu – age, göz çevresindeki hassas cildi koruyan ve koyu renkli halka ve gözdeki şişkinlik görünümünü gözle görülür şekilde azaltan etkili bir biyoaktifdir.

Pepha- tight, benzersiz bir doğal sıkma ve sıkılaştırıcı etken maddedir.

Hyasol; kolajen sentezinin güçlenmesini sağlar ve hyarulonic asit moleküllerini canlandırır.

Yeşil çay ve cadı fındığı ekstreleri sıkılaştırma ve antioksidan etkilerini güçlendirir.

İnnova gel contout plus’ın Kullanımı ise çok kolaydır.

Temizlenmiş ve makyajdan arındırılmış göz çevresine parmak uçları ile 1 dakika masaj yapılarak uygulanır. Günde bir kez uygulanması yeterlidir. Düzenli kullanımda alacağınız sonuçlara inanamayacaksınız.

Nasıl sahip olacaksınız;

Sitemize üye olarak İNNOVA ailesine katılın, size özel indirimlerle ürünü satın alın. Sonuçları bizimle paylaşmayı unutmayın.